Nr 1 na Trójmiasto.pl!

Od 2 lat jesteśmy na pierwszym miejscu rankingu komisów i skupów aut prowadzonego przez niezależny portal trójmiasto.pl

KLIKNIJ TU I SAM ZOBACZ

Przez 10 lat prowadzenia naszej działalności udało nam sie pomóc w sprzedaży wielu Klientom. Niektórzy z nich zostawili swoją opinię na niezależnym portalu trojmiasto.pl.

KLIKNIK TU I SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Skup auta za gotówkę.


Wystawiając samochód do sprzedaży na dostępnych portalach ogłoszeniowych trzeba sprzedać go w jednej kampanii trwania ogłoszenia, gdyż później auto staje się opatrzone przez potencjalnych kupujących co bardzo utrudnia sprzedaż w wyższej cenie.

Płacimy 10-15% poniżej cen rynkowych. Wyceniamy auta na podstawie portali: allegro.pl, otoMoto.pl i olx.pl. Wycena auta trwa 10 min. Oczywiście płatność gotówką na miejscu.

Zawsze otrzymacie Państwo umowę kupna – sprzedaży, aby można wyrejestrować pojazd lub wypowiedzieć polisę OC. Nie wystawiamy żadnych umów in blanco. Prosimy takich umów się wystrzegać !!!!

Ważne !!! Często inni którzy przyjeżdżają po auto podają się za zupełnie kogo innego – proszę zawsze prosić o dokument tożsamości !! W innym wypadku spisana umowa jest nieważna co skutkuje problemami w późniejszym czasie.

W przypadku, gdyby nasza proponowana cena byłaby dla Państwa za niska mamy 2 inne rozwiązania skupu takiego pojazdu abyście Państwo mogli otrzymać maksymalną kwotę jaką tylko da się uzyskać (informacje na ten temat przekażemy telefonicznie)

 

WSTAWIENIE AUTA DO NAS DO KOMISU W CELU SPRZEDAŻY

Istnieje też możliwość wstawienia Państwa auta do naszego komisu. Wtedy Wy ustalacie kwotę za jaką mamy sprzedać pojazd. Prowizja jest w wysokości 1000zł, ale dopiero po sprzedaży auta. Gdy nie uda nam się sprzedać nie ponosicie za to żadnych kosztów. W każdym momencie możecie zabrać samochód nie podając powodu. Tak na marginesie w ostatnim czasie nie zdarzało się, aby klient odbierał samochód po kilku tygodniowym postoju, gdyż zawsze odbierał pieniądze po sprzedaży 😉

Sukces tkwi w naszej lokalizacji. Nasza firma mieści się na głównym skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Niepołomickiej na którym co 2 minuty świeci się czerwone światło. Chcąc nie chcąc każdy kto przejeżdża koło naszej firmy jest zobowiązany zatrzymać się dosłownie w naszym wjeździe oglądając stojące samochody.  Przez cały dzień zatrzymuje się koło nas kilka tysięcy samochodów co przemienia się w ilość sprzedawanych pojazdów.

Często jak rozmawiamy z ludźmi którzy kupili właśnie w taki sposób od nas samochód mówili nam, że w ogóle nie szukali takiego modelu jak właśnie kupili dopóki nie zobaczyli go stojąc na czerwonym świetle. I O TO WŁAŚNIE NAM CHODZIŁO !!!! SAM SPRÓBUJ WSTAWIĆ AUTO DO NAS TYLKO NA 2 TYGODNIE I SAM SIĘ PRZEKONAJ !!!

ZŁOMOWANIE / KASACJA  AUTA

Pomagamy też w złomowaniu aut, dojeżdżamy na miejsce.

Załatwiamy wszystkie formalności związane z kasacją auta.

Wystarczy do nas zadzwonić – dojedziemy na wskazany adres – wypełnimy potrzebne dokumenty – zabierzemy auto na złom

Jeździmy na podstawie otrzymanych adresów wysłanych SMS`em  na numer           667 667 997 według kolejności wpłynięć !!!

Oto przykład jak powinien wyglądać SMS:

„.. OPEL ASTRA NR REJ GD12345 UL. GRUNWALDZKA 12A.. „

Zawsze 30 min przed przyjazdem dzwonimy na numer z SMS`a informując o przyjeździe.

!!! U NAS PROFESJONALIZM ZAWSZE NA 1 MIEJSCU !!!Często klienci decydują się na pozostawienie swojego auta u nas w komisie, gdyby nasza propozycja cenowa nie do końca ich zadowalała. Jest też taka możliwość.

Jest to całkowicie darmowe!

Dopiero po sprzedaży auta pobieramy prowizję 1 tys. zł.

Proszę pamiętać o jednym – nasza lokalizacja + Wasze auto daje nam zamierzony cel

czyli szybką sprzedaż za wyższą kwotę.

Zadzwoń wyjaśnimy wszystko.

Szybkość transakcji

Wyceniamy auta na podstawie najpopularniejszych portali i trwa 10 minut i jest całkowicie bezpłatne!

Przejrzystość

Transakcja jest potwierdzona natychmiastową płatnością oraz otrzymaniem umowy kupna - sprzedaży co w większości komisów jest nierealne

Dojazd

Istnieje możliwość dojazdu do Państwa, zjawiamy się w przeciągu godziny pod wskazanym adresem.

Ważne

Wielu z Was najpierw wystawia auto do wielu ogłoszeń, a gdy się nie sprzeda dopiero dzwoni do nas. Auto opatrzone już przez potencjalnych kupujących  nie osiągnie już wyższej ceny, a często później długo już nie może się sprzedać.

Profesjonaliści

Zostaw sprzedaż swojego pojazdu firmie, która się tym zajmuje od 10 lat.


biuro@autotop.gda.pl+48 667 667 997


NUMER STWORZONY DLA CIEBIE

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00

Poza godzinami pracy też dojeżdżamy do klienta

ul. Świętokrzyska 62 B
80-180 Gdańsk

wyznacz trasę