Nr 1 na Trójmiasto.pl!

Od 2 lat jesteśmy na pierwszym miejscu rankingu komisów i skupów aut prowadzonego przez niezależny portal trójmiasto.pl

KLIKNIJ TU I SAM ZOBACZ

Przez 10 lat prowadzenia naszej działalności udało nam sie pomóc w sprzedaży wielu Klientom. Niektórzy z nich zostawili swoją opinię na niezależnym portalu trojmiasto.pl.

KLIKNIK TU I SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Skup auta za gotówkę.


Zajmujemy się skupem samochodów od 11 lat. Liczba komentarzy na niezależnym portalu Trójmisato.pl świadczy, iż wykonujemy to z należytym podejściem do klienta. Od 4 lat jesteśmy na PIERWSZYM MIEJSCU RANKINGU NAJLEPSZYCH SKUPÓW W TRÓJMIEŚCIE prowadzonym przez niezależny portal – odnośnik jest na tej stronie.

Oto kilka zasada, które koniecznie klient musi wiedzieć zanim zdecyduje się sprzedać swoje auto:

1. NIGDY NIE SPRZEDAJEMY SAMOCHODU OSOBIE, KTÓRA KUPUJE NA INNĄ OSOBĘ I NIE OKAŻE DOWODU OSOBISTEGO PODAJĄC SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO

( skutkuje to tym, że na przykład nasze auto po sprzedaży takiej osobie np może służyć do celów związanych z wyłudzeniem odszkodowania z innego pojazdu, a nasze auto służyło jako tkz „sprawca wypadku”, a umowa sporządzona była na inną osobę, co skutkuje dla nas jako sprzedawcy odpowiedzialność karną za sfałszowaną umowę kupna sprzedaży zgodnie z art. 270 § 1 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 )

Znana jest sytuacja jak jedna Pani z Gdańska sprzedała auto w skupie za wyższą cenę jak proponowali inni tylko problem tkwił, że na umowie widniały dane osoby, który w owym czasie odsiadywał wyrok w zakładzie karnym i nie było możliwości, żeby był po ten samochód – właśnie o tym ostrzegamy !!

2. NIGDY NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ, ABY OSOBA, KTÓRA DO NAS ZADZWONIŁA POWIEDZIAŁA, ŻE AKURAT WCZORAJ BYŁ U NICH TAKI KLIENT, KTÓRY SZUKAŁ WŁAŚNIE TAKIEGO AUTA I PROSI ABYŚMY WSTAWILI DO NICH NA KOMIS NASZ POJAZD ZALEDWIE NA KILKA DNI ( JEST TO PUŁAPKA – wyjaśnimy telefonicznie na czym ona polega )

3. BARDZO CZĘSTO OSOBY Z ROŻNYCH SKUPÓW ZAPROPONUJĄ CENĘ WYSOKĄ DUŻO WYŻSZĄ OD INNYCH TYLKO PO TO ŻEBY POTENCJALNY SPRZEDAJĄCY ZAPAMIĘTAŁ ICH I TĄ CENĘ I KAŻDĄ INNĄ ODRZUCAŁ NATYCHMIAST.

( W tym przypadku mechanizm jest bardzo prosty. Jeśli Państwo zapamiętacie cenę, którą zaproponował skup pojazdów X po prostu innych nie bierzecie pod uwagę, gdyż każda inna cena będzie niższa. Tylko nikt nie wie, że zaproponowana cena jest ceną wirtualną i nigdy nie przerodzi się w prawdziwe pieniądze. Po spotkaniu z takim skupem i zdecydowaniem się na sprzedaż nagle usłyszymy jedną z wielu historyjek: „Nie wiedziałem, że auto jest w tak złym stanie”, „Moja oferta byłą ważna do wczoraj”, „Trzeba było decydować się w momencie rozmowy ze mną”, „Teraz to cena wygląda znacznie niżej po dokładnych oględzinach samochodu” itd.  Zazwyczaj klient już jest tak zmęczony dzwonieniem po wielu skupach i godzi się na dużo niższą cenę właśnie w tym skupie i dokładnie na to oni czekają mimo, że sytuacja właśnie się odwróciła i otrzymaliście Państwo dużo mniej pieniędzy niż było na początku  )

JAK PAŃSTWO WIDZĄ SPRZEDAŻ AUTA NIE JEST TAK PROSTA JAKBY MOGŁA SIĘ WYDAWAĆ

s

Wystawiając samochód do sprzedaży na dostępnych portalach ogłoszeniowych trzeba sprzedać go w jednej kampanii trwania ogłoszenia, gdyż później auto staje się opatrzone przez potencjalnych kupujących co bardzo utrudnia sprzedaż w wyższej cenie.

My płacimy 10-15% poniżej cen rynkowych. Wyceniamy auta na podstawie portali: allegro.pl, otoMoto.pl i olx.pl. Wycena auta trwa 10 min. i często odbywa się też telefonicznie. Oczywiście płatność dokonujemy gotówką na miejscu. Jeśli kwota zakupu jest wyższa przelewamy na konto.

Zawsze otrzymacie Państwo umowę kupna – sprzedaży, aby można wyrejestrować pojazd lub wypowiedzieć polisę OC. Nie wystawiamy żadnych umów in blanco. Prosimy takich umów się wystrzegać !!!!

W przypadku, gdyby nasza proponowana cena byłaby dla Państwa za niska mamy 2 inne rozwiązania skupu takiego pojazdu abyście Państwo mogli otrzymać maksymalną kwotę jaką tylko da się uzyskać (informacje na ten temat przekażemy telefonicznie)

 

WSTAWIENIE AUTA DO NAS DO KOMISU W CELU SPRZEDAŻY

Istnieje też możliwość wstawienia Państwa auta do naszego komisu. Wtedy Wy ustalacie kwotę za jaką mamy sprzedać pojazd. Prowizja jest w wysokości 1000zł, ale dopiero po sprzedaży auta. Gdy nie uda nam się sprzedać nie ponosicie za to żadnych kosztów. W każdym momencie możecie zabrać samochód nie podając powodu. Tak na marginesie w ostatnim czasie nie zdarzało się, aby klient odbierał samochód po kilku tygodniowym postoju, gdyż zawsze odbierał pieniądze po sprzedaży 😉

U NAS SUKCES TKWI W ILOŚCI AUT KUPIONYCH I SPRZEDANYCH PRZEZ 11 LAT  – PO PROSTU WIEMY JAK TO SIĘ ROBI 🙂

ZAUFAŁO NAM PONAD 4,5 TYSIĄCA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – Dołącz do nich !

 

ZŁOMOWANIE / KASACJA  AUTA

Pomagamy też w złomowaniu aut, dojeżdżamy na miejsce.

Załatwiamy wszystkie formalności związane z kasacją auta.

Wystarczy do nas zadzwonić – dojedziemy na wskazany adres – wypełnimy potrzebne dokumenty – zabierzemy auto na złom

Jeździmy na podstawie otrzymanych adresów wysłanych SMS`em  na numer           667 667 997 według kolejności wpłynięć !!!

Oto przykład jak powinien wyglądać SMS:

„.. OPEL ASTRA NR REJ GD12345 UL. GRUNWALDZKA 12A.. „

Zawsze 30 min przed przyjazdem dzwonimy na numer z SMS`a informując o przyjeździe.

!!! U NAS PROFESJONALIZM ZAWSZE NA 1 MIEJSCU !!!Często klienci decydują się na pozostawienie swojego auta u nas w komisie, gdyby nasza propozycja cenowa nie do końca ich zadowalała. Jest też taka możliwość.

Jest to całkowicie darmowe!

Dopiero po sprzedaży auta pobieramy prowizję 1 tys. zł.

Proszę pamiętać o jednym – nasza lokalizacja + Wasze auto daje nam zamierzony cel

czyli szybką sprzedaż za wyższą kwotę.

Zadzwoń wyjaśnimy wszystko.

Szybkość transakcji

Wyceniamy auta na podstawie najpopularniejszych portali i trwa 10 minut i jest całkowicie bezpłatne!

Przejrzystość

Transakcja jest potwierdzona natychmiastową płatnością oraz otrzymaniem umowy kupna - sprzedaży co w większości komisów jest nierealne

Dojazd

Istnieje możliwość dojazdu do Państwa, zjawiamy się w przeciągu godziny pod wskazanym adresem.

Ważne

Wielu z Was najpierw wystawia auto do wielu ogłoszeń, a gdy się nie sprzeda dopiero dzwoni do nas. Auto opatrzone już przez potencjalnych kupujących  nie osiągnie już wyższej ceny, a często później długo już nie może się sprzedać.

Profesjonaliści

Zostaw sprzedaż swojego pojazdu firmie, która się tym zajmuje od 10 lat.


etrojmiasto@gmail.com


wyślij nam zdjęcia swojego auta wraz z opisem, a my natychmiast wycenimy+48 667 667 997


NUMER STWORZONY DLA CIEBIE

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00

Poza godzinami pracy też dojeżdżamy do klienta

Mamy siedzibę w Gdańsku i w Żukowie koło Gdańska

Dojeżdżamy do klienta 24h / dobę w razie konieczności

Zadzwoń 667-667-997 i się umów na spotkanie

Wycena darmowa !!!!

wyznacz trasę